50 копійок 1992 р. Штамп 4. Англійський варіант

50 копійок 1992 р. 4ААм, англійський чекан

50 копійок 4ААм, англійський варіант. Ціна 2500 - 3700 грн.

Особливості різновиду 4ААм:

  1. Щит випуклий.
  2. Тризуб вдавлений.

Вдавлений тризуб з'явився на монетах через те що НБУ відправив до Англії не ті ескізи. Пуансони аверсу були виготовлені з опуклим тризубом, що при карбуванні призвело до зворотного ефекту.

Було вирішено випробувати англійські пуансони для налаштування обладнання. У книзі О. Люлько "ЛСЗ - первый монетный двор Украины" говориться про те, що відкарбовані 50 копійок з вдавленим гербом відправили в брак, а потім утилізували. Проте 50 копійок з вдавленим тризубом знаходили в обігу.

Продати 50 коп "англійський чекан" можна на аукціонах Віоліті, форум ІТК та інших. Також на аукціонах можна купити копію рідкісної монети, її вартість 50 - 60 гривень. Копії 50 копійок не є дійсним платіжним засобом, це сувенірна монета.

Поділитись:
Аукціон Віоліті

Аукціон Віоліті

Віоліті - популярний інтернет аукціон, де можна продати монети України, СРСР та інших країн. Окрім монет на аукціоні продають предмети антикваріату: медалі, жетони, бони, значки, фотоапарати, статуетки та інше.

Коментарі (4)

  1. Автор Александр 8 години тому # 0
    Куплю дорого 50 копеек 1992 года английский чекан. Трезубец должен быть вдавленный, как на фото выше. Другие монеты не интересуют
    1. Автор Максим 8 години тому # 0
      На Виолити сейчас продается, стартовая цена 4200 грн